sobota, 10 lutego 2018

Survival Force, Knieje, Rybomania, Tour Salon, czyli intensywny weekend

Ostatnie dwa dni od rana do wieczora spędziliśmy na targach z aparatem i kamerą.

Targi jakoś specjalnie nas nie porwały. Trochę ciekawostek, ale jakiegoś wielkiego szału nie było. Kilku nożorobów, Prządka, Trollsky, Siadaka... Kilka firm eventowo-szkoleniowych, Survival Team, Military Events... Jeden krawiec taktyczny Angry Warrior (mega produkty!). Survivalowych klimatów niestety niewiele więcej, za to stoisk myśliwskich było naprawdę sporo. O Rybomani nie wspominam nawet, tam istny szał, dwie wielkie hale pełne wędek, haczyków, zanęt, łóżek, taczek i innego kosmicznego sprzętu za miliony monet.

Z racji, że survival pojawił się na targach pierwszy raz, trzeba liczyć na kolejne większe i bardziej dopracowane edycje, bo niedosyt pozostał. Może nieco oddzielić od myśliwskich, tu była mieszanka, a jak wiadomo nie każdy lubi panów z flintami. Z pewnością wielką zaletą Survival Force jest okazja spotkania się ze znajomymi z całego kraju, wymiany pomysłów, patentów itd. oraz szansa na poznanie nowych zakręconych leśnych ludków.

Relacja video niedługo się pojawi, a dziś łapcie fotki ;)
2 komentarze:

  1. Helikon był bo nie zauważyłem?

    OdpowiedzUsuń
  2. Toć to szczyt hipokryzji, opowiadać jak to nożem zabić hipopotama, jarać się karabinem snajperskim, uczyć się budować pułapki, zajadać steki z wielbłąda przy ognisku a .... nie lubić myśliwych

    OdpowiedzUsuń