piątek, 24 lutego 2017

Wyjście na Czaple

Kilka dni temu korzystając z przerwy semestralnej postanowiłem wybrać się nad Wartę celem złapania w kadr Czapli, które przesiadują od jakiegoś czasu u ujścia Cybiny. Nie była to żadna wielka wyprawa, ot kawałek od domu się przejść, zejść ze ścieżki nad sam brzeg rzeki i rozstawić statyw, i tak sobie stać.
Po około godzinie czatowania  blisko 100 zdjęć na karcie, ale tylko kilka dobrych. Tak więc napawajcie oczy pięknymi Czaplami ;)

Po tej sesji wybrałem się jeszcze na mały spacer po okolicy i spotkałem nieco Kormoranów, Nurogęsi oraz kilka innych gatunków, a już kawałek do domu pięknie mi pozował Kwiczoł.


Te zdjęcia są dowodem na to, że nawet w dużym mieście można poobserwować dziką przyrodę i dosłownie w przerwie w zajęciach, w pracy, czy nawet w drodze do domu spotkać ciekawe okazy, starczy poszukać :)

A na sam koniec zdjęcie Katedry Poznańskiej - nie wiem jak wam, ale mi przypomina stare pocztówki, za czasów jak jeszcze nie było tu tyle betonu, a klimatyczna wiejska zabudowa ;)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz