poniedziałek, 25 stycznia 2016

SZKOLENIE SURVIVALOWE 23/24 STYCZNIA2016

W miniony weekend zorganizowałem szkolenie survivalowe dwu dniowe  w Puszczy Zielonce w okolicach poznania.  W sumie szkolenie powstało nieco na zamówienie jednego uczestnika ale dzięki magi FACEBOOKA na szkoleniu pojawiło się aż 4 os. ;)
No nie ma to tamto dzięki małemu wręcz elitarnemu zespołowi  mogliśmy  lepiej się poznać i nie dość,że kursanci  przybyli by się uczyć to w efekcie końcowym to nawzajem zaczęliśmy wymieniać się swoimi patentami,pomysłami no i przygodami.


Szkolenie było podzielone na dwa dni
 i podczas każdego dnia były poruszane inne aspekty survivalu czy różnych dziedzin  powiązanych z nim. Była i teoria były i ćwiczenia praktyczne jak rozpalanie ognia czy marsz na azymut.  Co ciekawe mimo wymiany baterii w GPSie  i tak padł - co było potwierdzeniem,że nic nie  przebije kompasu i mapy.

Dzięki uprzejmości natury mieliśmy okazję zabawić się w medycynę naturalną,mianowicie na powalonej brzozie znaleźliśmy czagę - narośl  na drzewie która jest zła dla niego ale dla nas bardzo dobra , bo ma właściwości antyrakowe !!!!! i wiele innych.

Każdy uczestnik dostał certyfikat ukończenia szkolenia -dzięki czemu może już prawilnie iść do lasu i walczyć o przetrwanie - czyli : DROGIE MAMY / ŻONY / DZIEWCZYNY / RODZICE  itd. już nie możecie zakazać iść w las ;)

I w sumie to by było na tyle bo ile można pisać o szkoleniu - kto był ten wie, a kto nie niech żałuje, A my mamy nadzieję,że wszyscy uczestnicy byli zadowoleni  ze szkolenia :)


No i oczywiście zapraszamy wszystkich na kolejne szkolenia/imprezy/gry itd.  Zachęcam również do współpracy - jeśli chcesz coś konkretnego zorganizować pisz  a my to zrobimy ;)A tu więcej zdjęć :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz