poniedziałek, 18 stycznia 2016

POLARIADA NADWARCIAŃSKA

Na zaproszenie organizatora różnych imprez turystycznych odbywających się nad Wartą np. EKSPEDYCJI NADWARCIAŃSKIEJ Tomasza Frankowskiego  wybraliśmy się w miniony weekend  do Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego na polariadę - w sumie nic nadzwyczajnego można powiedzieć las,łąki i marsz ale nic bardziej mylnego bo podczas tego weekendu i marszu na 24km mieliśmy mnóstwo przygód i atrakcji i co najważniejsze cała impreza odbywała się w super atmosferze.

Widzieliśmy tropy wilca, zobaczyliśmy Bielika i sokoła,sarny czy szczygła no najwieksze zaskoczenie  kilka KORMORANÓW!!!  oczywiście było jeszcze trochę innych okazów ;)

Podczas marszu gadaliśmy o wszystkim i o niczym, poznaliśmy nowe tereny,historię i ciekawostki z tego regiony,poznaliśmy też super wiarę no nie ma to tamto bardzo pozytywnie spędzony czas. 
chatka ornitologa - przyjemne i klimatyczne miejsce
No i spaliśmy w namiocie w dość nie typowym miejscu bo pod domem agroturystyki ARKADIA - polecam jak ktoś szuka miejscówki w lądzie -tanio,smacznie a w namiocie to już zupełnie przyjemnie ;)


A co do ekspedycji NADWARCIAŃSKIEJ letniej to będziecie mogli mnie tam spotkać w roli instruktora survivalu czy jak kto woli turystyki ekstremalnej. Ale o tym innym razem.

A TU MACIE WIĘCEJ ZDJĘĆ

1 komentarz: