sobota, 10 października 2015

Co nowego w buszu

Mała przerwa w nowościach była bo nic ciekawego w oczy mi nie wpadło.  Ale już nadrabiam zaległości i tak dziś między innymi kilka nowinek sprzętowych i imprez.

Zacznijmy od imprez.
Już w przyszły weekend w poznaniu na MTP odbywać się będzie III edycja Festiwalu podróżniczego ŚLADAMI MARZEŃ. W tym roku wprawdzie nie występuję jako prelegent ale na 100% się pojawię. A dlaczego warto się pojawić? A no chociażby z okazji wysłuchania ciekawych prelekcji podróżniczych jak i  poznaniu świrów z branży ;)  Jednocześnie z festiwalem odbywają się targi turystyczne TOUR SALON i Hobby - targi modelarskie,makiety kolejek,dioramy itd. naprawdę warto zobaczyć.Kolejną fajną sprawą jest akcja NOC Z SURVIVALEM -organizowana prze WIELOPOZIOMOWĄ DRUŻYNĘ PUSZCZAŃSKĄ OSTOJA -na tej akcji są można powiedzieć darmowe warsztaty survivalowe no i pojawi się tam ekipa EDC.PL  Akcja ma miejsce  w nocy z 30 na 31 listopadaTo co do imprez to by było tyle więcej mi nie wpadło w oko.

To teraz kilka nowinek sprzętowych czy materialnych.

  • Multitool dedykowany survivalowcom by leatherman model SIGNAL jest już dostępny w polszy. Cena nieco zaporowa bo ponad 500zł ale niema to tamto ciekawostka jest multitool z krzesiwem,przyrządem do wciskania i wyjmowania śledzi i ciekawym designie -ale czy warto? To  nie wiem, nie macałem  a kupić to raczej nie kupię.
    Bransoleta Bike Rider z grupą krwi
  • Bransoletka rowerowa - może nie nowość ale ciekawy gadżet który może być pomocny w razie wypadku.  Kawałek blaszki  z wygrawerowanym ( dowolnym) tekstem np. imię, nazwisko,grupa krwi itd. Do dyspozycji mamy 2 linijki po 15 znaków  - ja swoją zamawiam już niedługo ;) cena +/- 37zł
  • Wisport Zipperfox - może też nie nowinka nad nowinkami, ale jest naprawdę zajebisty -wiem bo kupiłem, zaraz po obejrzeniu kilku filmików i zajawek. Bardzo fajny system dojścia do komory,mocne materiały - no jak na razie testuję i za czas pewny będzie recka ;)   Ale nie powiem ciekawostka, nie licha bo plecaków z taką konstrukcją jest niewiele -wada jest jedna cena bo zielony kosztuje 550zł -ale jak dobrze poszukacie w sieci to znajdziecie w sklepie za 399zł -starczy trochę poszperać.

  •  WIDMO-nowa książka Miśka Gryllsa - zapowiada się ciekawie, i co lepsze jest to pierwsza powieść dla dorosłych naszego ukochanego miszcza surfifalu ;) jak przeczytam recka będzie.
  • WEKTOR ZAGROŻENIA  - druga książka z serii survivarium,  po ŁOWCY Z LASU,  z początku drętwa ale szybko się rozkręciła,akcja,bójki,strzelaniny i to wszystko w post-aop -jeszcze nie skończyłem czytać ale już polecam.
I można by powiedzieć,że to tyle na dziś.  
Jeśli macie jakieś propozycje na posty,chcieli byście o czymś przeczytać,dowiedzieć się, to piszcie na maila (konradbusza@gmail.com)  albo w kom. W końcu blog jest dla was ;) to samo jeśli spotkaliście się z jakimiś ciekawymi produktami outdoorowymi czy imprezą też dawajcie znać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz