czwartek, 27 sierpnia 2015

Mięsożerca -program

Dawno nie było polecanego,żadnego programu, tak więc czas nadrobić zaległości ;) Tak samo większość z was wie,że lubię a co tam kocham mięso !!!! i lubię myśliwych  dziś polecam program Mięsożerca -emitowany na AXN spin .

W skrócie zajebisty program pokazujący jak polować,jak żyć w dziczy i przekazujący wiele super ciekawych i przydatnych patentów do wykorzystania w buszu.  Gdyby tego było mało program jest w fajny i miły dla widza  zarówno pod względem estetycznym jak i sama realizacja -obraz,dźwięk i humor.

No i można by powiedzieć,że więcej na temat programu niema co się rozpisywać - nic tylko oglądać.


Ale niektórzy mogą poczuć niedosyt wiec nieco  więcej informacji co mnie urzekło w tym programie.

No i tak jak pisałem program pokazuje polowanie w dobrym stylu - z zasadami i szacunkiem do zwierzyny i co najfajniejsze są to polowania można by powiedzieć w starym dobrym stylu. Wszystko wtargane w busz i heja w dzicz na łowy.  A poluje różnie od wędki po przez wnyki,strzelby,sztucery a na łuku skończywszy.
 Do pomocy w łowach prowadzący - Steven Rinella używa nawet lamy!!! Ciekawe co nie ?

Gdyby tego wam było mało to prowadzący pokazuje również sporo patentów na biwakowe żarcie czy przetrwanie w dziczy  nie koniecznie tylko dla myśliwych.   Co ważne program nie toczy się tylko w jednym miejscu a w wielu środowiskach skrajnie różnych od siebie od pustyni,przez dżunglę, zimowe góry, Alaskę a na mieście skończywszy - tak tak w mieście też pokazuje jak zdobyć pożywienie i to nie byle jakie.

Jeśli jeszcze was nie przekonałem to chyba już wam nic nie pomoże a jeśli tak to nic tylko oglądajcie bo warto.
A i tak na koniec jeśli jesteście wege czy delikatni na widok krwi czy patroszonej zwierzyny to się możecie zrazić ale mimo to warto się przełamać - bo co jak co ale WARTO PRZEKRACZAĆ SWOJE GRANICE =D2 komentarze:

  1. Serial jest emitowany na AXN Spin a nie Black. http://www.telemagazyn.pl/serial/2905/miesozerca/s2/odc1

    OdpowiedzUsuń