sobota, 4 kwietnia 2015

1 KONWENT PREPPERS POLAND

W kwietniu nic specjalnego się nie zapowiada ale maj będzie z pewnością intensywny. A to survivalmania a to jakiś wyjazd,szkolenie, ale jedną z największych imprez  i z pewnością pierwszą w historii będzie I KONWENT PREPPERS POLAND.

Impreza odbędzie się w ostatni weekend maja 29-31 maja  w łodzi na terenie  battle-arena.
Koszt wzięcia udziału w imprezie to 70zł 2 noclegi 3 dni nauki jak przetrwać w normalnych warunkach czy też w warunkach post apokalipsy.

Podczas tej imprezy przypadnie mi zaszczyt uczyć wszystkich chętnych jak przetrwać w skrajnych warunkach po jakiejś apokalipsie,będę pokazywał improwizowane techniki przetrwania,podstawowy sprzęt który każdy musi mieć przy sobie albo chociaż być w stanie go zdobyć.Będzie też co nieco o psychologi przetrwania w bardzo kontrowersyjny sposób ;) opowiem o zbieraniu zapasów,przechowywaniu ich i o mojej torbie ucieczkowej. Jak czas i chęci się znajdą będzie tego dużo więcej ;)

Poza mną w imprezie będzie wiele innych ciekawych osobników i szpeców od przetrwania w różnych specjalnościach;


STAY ALIVE - samoobrona i ucieczka z plecakiem na garbie, obrona przed bronią palną lub nożem, wykłady i trening.

Ekwipunek dzwigany codziennie - wykłady o EDC i warsztaty.


Adrian - kłusownictwo: aspekty prawne, wykłady połączone z prezentacją multimedialną, oprawianie zwierzyny, zajęcia praktyczne.


Magdalena - pierwsza pomoc.


Bator Knives- kowalstwo, wyrób noży.

PozaSzlakiem24 - BHP broni palnej, przygotowanie pojazdu ewakuacyjnego.Czyli jak widzicie będzie ciekawie i co ważne zwiększycie swoje szansę na przetrwanie ;)  Tak więc zarezerwujcie sobie ostatni weekend maja na wyjazd do ŁODZI ;)

Poza tym wszystkim będzie też:

 dzikie jadalne rośliny i inne ziółka, BOB/plecak ewakuacyjny, zestawy domowe, wekowanie, robienie improwizowanego legowiska, łączność, improwizowane bronie, prymitywne bronie łowieckie, RKO, plany ewakuacyjne, wykłady o zachowaniu się społeczności w razie SHTF, formowanie się mikro społeczności w sytuacji ciągłego zagrożenia

2 komentarze:

 1. Świetna nowina Konrad! Jeśli tylko w ten majowy weekend będę w Łodzi, to nie omieszkam się stawić. Może wreszcie będzie okazja podyskutować na żywca i wymienić się spostrzeżeniami? ;)
  I jak widzę, sporo ciekawych person ma zamiar tam zawitać. Zatem co, miejmy nadzieję że...do zobaczenia! :)

  Pozdrawiam świątecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O super !!!!! :D na pewno będzie ciekawie ;)

   pzdr. i wesołych :D

   Usuń