poniedziałek, 2 lutego 2015

CO NOWEGO W BUSZU-luty 2015

 Z racji,że pomysł na ranking stron,imprez itd. cieszył się dużą aprobatą oto pierwszy wpis CO NOWEGO W BUSZU.

  • Targi myśliwskie KNIEJE( http://www.knieje.pl/pl/) -już w tym tygodniu w dniach 6-8 luty 2015 na MTP w poznaniu odbędzie się pierwsza edycja targów myśliwskich Knieje-mnóstwo wystawców z branży myśliwskiej i outdoorowej,nowinki techniczne itd. pokazy psów myśliwskich. Czyli szykuje się naprawdę niezła impreza-ja na pewno się wybiorę w Sobotę :) 

  •  Festiwal NA SZAGE- odbywać się będzie w dniach 6-8lutego na AWF-ie w Poznaniu, jest to jeden z większych festiwali podróżniczych w naszym kraju. Mnóstwo prezentacji  z podróży po mniej lub bardziej znanych zakątkach. Wśród prelegentów znani podróżnicy np. Olek Doba,Dariusz Morsztyn-BIEGNĄCY WILK,Łukasz Supergan, Tomasz Jakubiec i wiele innych to wszystko z pewnością sprawia,że NA SZAGĘ są ciekawą alternatywą na spędzenie nadchodzącego weekendu.
 
 
  •  Leatherman na targach SHOT SHOW-pokazał kilka nowych rozwiązań i patentów np. branzoleta ze śrubokrętami,kluczami itd.   
 
Całkiem ciekawe rozwiązanie-chociaż wątpię by się przyjęło u nas z racji ceny 150$ srebrna a 200$ czarna wersja. Jest też opcja z zegarkiem-czyli jak dla mnie ideał . Szwajcarski mechanizm,uniwersalna bransoleta ale cena 500$(srebrna) a 600% (czarna) czyli nie na kieszeń przeciętnego polaka a napewno nie na kieszeń studenta ;)

Kolejną nowinką od Leathermana jest MULTITOOL przeznaczony do survivalu,z krzesiwem i innymi pierdołami "niezbędnymi" do przetrwania.

  • Kilka dni temu ruszyła wyprawa  8000km Across Canada - Jakub Muda-możecie jego poczynania śledzić na profilu FB
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz