niedziela, 24 sierpnia 2014

Projekt Himalaje 2015 -Seweryn Falkowiak-Człowiek z buszu partnerem

Projekt Himalaje 2015  brzmi ciekawie? Bo do mnie jak najbardziej to przemawia. I właśnie dlatego Człowiek z Buszu postanowił wesprzeć ten projekt jako partner.

 W 2015 roku Seweryn Falkowski będzie przemierzał trasę w najwyższych górach świata. Część trasy będzie biegła najwyżej na świecie położonym szlaku górskim Great Himalaya  trail! Fragmentami biegnie na wysokości 6 tyś metrów nad poziomem morza. Czyli jak łatwo się domyśleć nie dość,że ekstremalnie,pięknie to jeszcze piekielnie niebezpiecznie.

Głównym celem tego przedsięwzięcia jest uczczenie Himalaistów którzy zginęli dążąc do spełnienia swoich marzeń. Trasa którą Seweryn Falkowski  będzie pokonywał  ma długość 3500 km przez Himalaje i Karakorum Do tego zamierza dojść do wszystkich  baz pod 14 ośmiotysięcznikami-jak dotąd nikt jeszcze tego nie dokonał. 
A teraz kilka słów o autorze tego jakże śmiałego projektu Seweryn Falkowski miłośnik podróży na własną rękę. Od najmłodszych lat zmagał się z wymagającymi trekkingami. Propaguje eko wędrówki i bezpieczeństwo w górach.
pieszo pokonał góry Polski w 2011roku a już w 2013 pokonał pieszo i samotnie 1500km w Alpach. Wyprawę ta doceniono na Kolosach.

Wyprawa startuje 20 marca 2015 roku a zakończyć się ma 30 sierpnia tegoż roku. Zapraszam do śledzenia i trzymania kciuków bo naprawdę będzie się działo.


Oficjalny profil wyprawy

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz