wtorek, 1 lipca 2014

Nite Ize S-Biner #0.5

Każdy kto choć raz miał styczność  z produktami firmy Nite Ize wie jak przydatne mogę być w terenie czy w codziennym użytkowaniu. Nie inaczej jest w przypadku S-Biner #0,5. Karabinki z tej serii są niezwykle przydatne w terenie. Bez problemu zabezpieczymy np.Multitoola przed zgubieniem  czy inne  elementy szpeju.

Karabinek jest wykonany ze stali i ma wytrzymałość 1,4kg  co przy swojej wadze 3g jest świetnym wynikiem. W zestawie dostajemy dwa takie cudeńka którymi na upartego nawet możemy przenosić aparat.

Ktoś może powiedzieć,że nie jest to karabińczyk bo ma jakiś dziwny kształt.  Faktycznie kształt ma wymyślny ale dzięki temu jest dużo bardziej praktyczny. Obustronne zapięcie sprawia,że bezproblemowo i w bezpieczny sposób możemy przenosić na nim klucze,komórkę czy np scyzoryk.   

Konstrukcja jak na swoją niewielka wagę może wydawać się delikatna-nic bardziej mylnego brutalne traktowanie,obciążanie ponad normę, tarcie i wiele innych niemiłych rzeczy nie robią wrażenia na Nite Ize  S-Biner Po takich testach jedyne co się stało to porysał się lakier.
Nigdy wcześniej nie spodziewałbym się,że coś tak małego może być aż tak mocne. No ale nic dziwnego skoro konstrukcja jest opatentowana i nie jest to jakaś chińszczyzna tylko BORN in USA .
 Natomiast jeśli ktoś by potrzebował większej wersji to ze spokojem znajdzie taki w ofercie Nite Ize.

Nite Ize  S-Biner  to z pewnością jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia EDC,zestawu survivalowego czy nawet bag out pack. Jak i codziennego życia. Pozwoli nam zabezpieczyć cenne przedmioty przed zgubieniem,zachować porządek w torbie czy torebce.
Przyda się też w sytuacji ekstremalnej do np.budowy schronienia czy zrobienia jakiejś pułapki.
Jak sami widzicie  S-Biner  to super sprawa i jeszcze nie najdroższa bo zestaw 2x  S-Biner #0.5 kosztuje 15zł a może uratować szpej warty znacznie więcej.
Dane:


Szybkie i łatwe, obustronne zapięcie
- Opatentowana konstrukcja
- Materiał: stal nierdzewna
- Kolor: czarny
- Waga: 3g
- Wielkość: #0,5 - 33 x 13 mm
- Maksymalne obciążenie: #0,5 - 1,4kg

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz