wtorek, 27 maja 2014

Extremalny Offroad

http://www.mens-health.com.my/wp-content/uploads/2013/09/carvswildkey.jpgChyba każdy facet i niektóre panie mażą o ekstremalnym wyjeździe w teren. Tylko człowiek,maszyna i dzika natura.
Właśnie o czymś takim jest Extremalny Offroad program emitowany swego czasu na antenie Discovery.

W programie przedstawione są zmagania dwóch śmiałków walczących o przetrwanie i  o osiągniecie jakiegoś celu. W każdym odcinku Gary Humphrey-były komandos brytyjskich jednostek specjalnych i Billy Wu mistrz kierownicy mają za zadanie przetrwać  ale i dojechać do wyznaczonego punktu np. na jakąś przełęcz, szczyt itp.
A  cała trasę maja pokonać w krwiście czerwonej terenówce. A konkretnie w Jeepie Wranglerze który nazwali Ruby.

Tyle jeśli chodzi o fabułę. A teraz czas na wartość merytoryczną. Jest tu naprawdę sporo fajnych patentów na przetrwanie. Które każdy jest wstanie zrobić i przetrwać niema tu jakiś zbytnich aktów brawury czy czegoś podobnego.
W tym programie jest mnóstwo dobrego męskiego humoru i są przedstawione w przyjemny sposób reakcje bohaterów na sytuacje survivalowe jak patenty jak sobie z nimi radzić.

Jednym z tych patentów jest np. kuchenka w skrzynce na amunicje.Potrzebna nam skrzynka,piach i paliwo. Wypełniamy skrzynkę piachem wlewamy paliwo i podpalamy. Kładziemy garnek i możemy się cieszyć ciepłym posiłkiem w dziczy.
To tylko jeden z patentów a jest ich tu naprawdę sporo.
Z pewnością  Extremalny Offroad to jeden z lepszych programów survivalowych. Który powinien obejrzeć każdy miłośnik ekstremalnych wrażeń jak i kierowcy terenówek. Bo tu pokazane są też patenty jak radzić sobie z usterkami technicznymi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz