piątek, 23 sierpnia 2013

Nagi instynkt przetrwania

Wczoraj  była polska premiera nowego programu o survivalu Nagi instynkt przetrwania. I szczerze powiedziawszy  jedno wielkie rozczarowanie.
 Dobra, koncepcja latania z gołym tyłkiem po buszu może nie jest zła ale mało praktyczna. Na pewno dużym plusem jest fakt, że każda osoba może wziąć ze sobą tylko jedna rzecz np.krzesiwo czy nóż. Co zmusza do wykazania się umiejętnościami  survivalowymi oraz pomysłowością. W każdym programie para kompletnie nieznających się ludzi zostaje porzucona kompletnie nago bez niczego i muszą sobie dać radę przez 21dni. Za to mają ekipę filmową która w każdej chwili będzie nieść pomoc. Jednak to nie dyskryminuje programu.
Największą wadą jest bardzo mała ilość informacji typowo survivalowych głównie pokazuje on relacje i zmiany w psychice podczas walki o przetrwanie.  Może to wina dość krótkiego bo zaledwie godzinnego odcinka jak na 21dni walki o przetrwanie.
Największym rozczarowaniem był pierwszy odcinek natomiast drugi już był nieco lepszy  ale i tak nie powalał.
Nie jest to zły program ale i nie najlepszy. Zdecydowanie więcej praktycznych informacji pokazanych jest w Przetrwać na Alasce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz