czwartek, 9 maja 2013

LYO FOOD

LYO FOOD to firma zajmująca się produkcją liofilizowanego jedzenia. 
Liofilizacja to:
metoda utrwalająca żywność poprzez odsączenie z niego wody w stanie zamrożonym. Podczas liofilizacji kryształki lodu są usuwane z  pokarmu po przez sublimacje. Dzięki takiemu rozwiązaniu żaden składnik nie ulega degradacji ani nie traci wartości odżywczych chociaż czasem smakowe ale to nie dotyczy firmy
LYO FOOD.
W czasie moich wędrówek miałem do czynienia z liofilizowaną żywnością różnych firm, tu muszę stwierdzić z czystym sumieniem, że jedzenie LYO FOOD jest naprawdę smaczne a co ważniejsze smakuje jak domowe żarcie w którym są naprawdę spore kawałki mięsa a nie jak u innych firm ledwo widoczne drobinki które ani w wyglądzie ani w smaku nie przypominają mięsa. Jeszcze jedną dużą zaletą liofilizatów tej firmy jest stosunkowo niska cena.
 W asortymencie firmy każdy znajdzie  coś co będzie odpowiadało jego kulinarnym preferencję do wyboru jest wszystko od zup po bigos. Ja miałem okazję spróbować
Gulasz wieprzowy z kaszą bardzo smaczny posiłek z dużymi kawałkami mięsa.
Mexican Dish super meksykańskie jedzenie nie za ostre a w sam raz.
Chińska potrawka według mnie najlepsza z tych wszystkich posiłków. Smakował jak w dobrej azjatyckiej knajpie.
Przy okazji zamówiłem jeszcze  Egzotyczną rozkosz jest to mieszanina wysuszonych bananów, kiwi,ananasa i mandarynki. Całkiem smaczny dodatek np.do kaszki czy jako sucha zagryzka.
Jeśli zamierzacie przejść duży dystans a nie macie ochoty  targać ciężkiego i szybko psującego się pokarmu pomyślcie o liofilizowanym jedzeniu.
A w szczególności polecam
 LYO FOOD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz